Spoilers

Spoilers 0.4 - Season 4

30. července 2012 v 10:53 | Vampire M.

- 4. Série dostala název "The Season of Transition" - Série Přeměny (podobně jako dostala 2. Série název The Year of Katherine)

- Tento rok bude velmi důležitý, z našich stredoškoláků jsou maturanti.

- Každá postava se ještě změní, vyroste, každá postava se bude rozhodovat kam míří jeho/její život, co v něm chce dokázat..

- Bude nám to připomínat první epizodu TVD, kdy Stefan přišel do Mystic Falls (konkrétně jeho první den ve škole).

- Bonnie dostane důležitější roli v 4. Sérii, Julie tvrdí: "Všichni považují za hrdiny bratry Salvatory, avšak Bonnie je ta, která udělala rozhodnutí, aby ochránila ty, kterých miluje a na kterých jí záleží.

- Rebekah dostane též větší roli.


Spoilers 0.3 - Season 4

28. července 2012 v 16:11 | Vampire M.
• Začátkem 4. série zažije přeměněná Elena svůj "první upíří sex" buď s Damonem, Stefanem, Mattem, Klausem nebo s Elijahem. Kdo však bude tím šťastlivcem? Julie: "Elena zachránila Mattovi život, a ten se jí teď odplatí velmi zvláštním způsobem." Nina Dobrev (Elena/Katherine): "Je to jako kdyby opět procházela pubertou a upíří sex bude něco jako její poprvé'.

• Stefan začne na znak jeho "temné stránky" jezdit na motorce. Paul Wesley (Stefan): "Na motorce jezdím skoro každý den, takže se velmi těším."

• Damonovým novým parťákem na pití se stane Tyler. Michael Trevino (Tyler): "Myslím si, že pro Tylera je zaujetí Alaricova místa u baru výzvou. Ian Somerhalder (Damon): "Nepřátelé se stanou spojenci."

• Ve 4. epizodě sw přesuneme o 900 let zpět a posvítíme si na Rebecu, která si hledá nové bydlení. Ian Somerhalder (Damon): "Salvatorovský dům je velký stejně jako Damonova postel!"

• Reakce Caroline na fakt, že Tyler neumřel, by měla být ve style "obrovský, spontální výbuch radosti, který budou doprovázet polibky". Michael Trevino (Tyler): "Trička půjdou v 1.epizodě dolů!"

• Jeremy se pravděpodobně zamiluje do nové postavy, April Youngové, pastorovy dcery, která se vrátí ze soukromé školy kvůli úmrtí v rodině. Steven R. McQueen (Jeremy): "Bude zajímavé vidět, jako se to všechno vyvine. Jeremy má ale s Bonnie stále něco nedokončené."

Spoilers 0.2

26. července 2012 v 12:07 | Vampire M.
Teď, když se Elena mění v upíra, jak rychle se jí vrátí vzpomínky, na které byla nucena zapomenout?
Všichi máme rádi pěkné vzpomínky z minulosti a na štěstí pro Delena fanoušky, v premiérové epizodě si Elena vzpomene na velmi významný okamžik ze 2. série, kdy jí Damon řekl, že ji miluje. Ale na rozdíl od flashbacků z minulosti, Elena si hned neuvědomí, že má před očima vzpomínky z minulosti. Bude si myslet, že tuto chvíli prožívá v současnosti.

TVD 4 season - Caroline and Klaus

20. července 2012 v 12:52 | Vampire M.
Caroline & Klaus
"Myslím, že záměrem bylo, mě zabít na konci 3. série a přesto žiju, takže jsem něco musel dělat správně!" Vypráví Joseph o Klausově blízké smrti ve finále. "Jsem toho částí, miluji svou práci a mluvil jsem s Julií Plec. Mluvili jsme o tom, co by bylo nejlepší udělat. Řekla:" Myslím, že existuje několik dalších příběhů pro tento charakter, "a já řekl:" Souhlasím a jsem rád, že mám příležitost je vyprávět. "


Takže, jaké příběhy nám povíte? No, je tu výměna těla s Tylerem, ve směru 4. série by měl být milostný trojúhelník velmi zajímavý a strašidelný.

"Myslím, že skončí v slzách, pravděpodobně Caroline. Klaus se bude snažit nejlíp využít situaci a něco z toho získat. Nedivil bych se, kdyby to udělal," předvídá Joseph. "Nebyl bych překvapen, kdyby byl první Klaroline polibek v těle Tylera, ale nakonec si myslím, že bude odhalen, protože to bude mít nejvíce dramatický dopad, ne?"

Spoilers TVD 4 season 0.1

20. července 2012 v 12:48 | Vampire M.
V této sérii budou naši přátelé z Mystic Fall maturovat. Aby přechod na vysokou školu nebyl až tak bolestivý, diváci stráví nějaký čas v místní univerzitě už začátkem nové série. Vzpomínáte si na neznámou univerzitu, kterou navštívila teta Jenna, aby napsala diplomovou práci? Očekávajte, že poznáme novou postavu - profesora Shane, kterého v seriálu uvidíme častěji. Tento profesor už něco o paranormálních jevech ví a bude blíže spolupracovat s Bonnie. Počátky příběhu sahají až do epizody 2. série "Bad Moon Rising".

Spoilers about 4 season

19. července 2012 v 11:53 | Vampire M.
Elena dokončí proměnu. Nechce být upírem, takže zkusí spoustu věcí, aby tomu zabránili, ale stane se. Bude to pro ni velký boj, hodně ji to změní, bude to těžké, ale nakonec, cituji, povstane jako šampión. Dozvíme se, jak dlouho jí bude trvat, než se stane funkčním upírem, pokud vůbec. Každopádně bude první díl sledovat Eleniných 24 hodin, než se tak stane.
Stefan a Elena spolu chvíli budou. To, že si vzpomene na to, co ji Damon ovlivnil zapomenout, neznamená, že se hned ve své volbě rozmyslí. Ovlivní to její city k Damonovi a víc mu porozumí, ale je to součást delší cesty. Dostane se jí to pod kůži a bude na to myslet, ale je se Stefanem a tomu je oddaná, i když jim to způsobí menší problémy.
Když Stefan brečí nad Eleniným tělem, neví, že si ho vybrala, ale ví, že bude upírem. Brečí proto, že to není to, co Elena chtěla.
Stefanova volba, koho vytáhnout, ho bude pronásledovat a naštve Damona. Trochu je to rozdělí, protože spolu budou silně nesouhlasit.
Dozvíme se, jestli Elena věděla, že má v sobě upíří krev, když donutila Stefana, ať zachrání nejdřív Matta.

Strašně se těším na 4 sérii. Bude to úžasné :D Ať už to je! Prosím :D

Co bude nového ve 4 season? ...

15. července 2012 v 20:06 | Vampire M.
Na jedné skvělé stránce jsem našla informace o 4 sérii. Moc se na ni těším. A vy? :) Nemohu se dočkat, když bude Elena upír a mnoho dalšího.

01. Fanoušci teď asi nebudou mít zrovna v oblibě Rebekah za to co udělala Eleně. Dle mého názoru ji Matt mohl klidně srazit. Vždyť je upír, nic by se jí nestalo!
02. Víme sice, že Stefan Matta zachránil, ale přežije to? Ano, přežije, těšte se na něj i ve 4. sérii!
03. Dobrá správa pro fanoušky Deleny. Když teď bude Elena upír vzpomene si nejen na první setkání s Damonem, ale i na chvíly kdy ji v 2x08 vyznal lásku a potom ji přiměl zapomenout. Bude mít Damon zase šanci?
04. Ve čtrvté sérii bude zase Stelena.
05. Jelikož je Klaus v Taylerově těle, Josepha Morgana už MOŽNÁ neuvidíme.
06. Dobrá správa pro fanoušky Klaroline, teď když je Klaus v Taylerově těle může to být nadějné. Ovšem špátná pro fanoušky Forwood, asi je teď nějakou dobu neuvidíme spolu.
několik bodů, které prozradila Julie Plec v rozhovoru s Entertainment Weekly o 4. sérii Vampire Diaries. pokudj ste neviděli finální epizodu, doporučuju nečíst.
07. Elena dokončí proměnu v upíra.
08. Damon by určitě neposlechl Elenu a zachránil ji dřív než Matta.
09. Kouzlo, které Bonnie provedla s Klausem je to stejné, jako s Klausem a Alaricem nebo Esther a Rebekah.
10. Klausovo tělo úplně neshořelo, takže možná Josepha Morgana uvidíme i ve 4. sérii.
11. Damon, Stefan i Caroline pochází z Klausovi pokrevní linie.
12. Tyler přežije.
13. První epizoda 4. série se bude soustředit na členy rady zakladatelů.
14. Bude představen nový člen rady zakladatelů.
15. Bonnie bude mít ve 4. sérii velkou roli.
16. Po smrti Eleny nikdo neopustí Mistic Falls
17. Elijah se v TVD ještě nějakou tu dobu pobude, ale ne, jako obvykle.
18. Objeví se nová záporná postava.

ZDROJ:
 
 

Reklama